راهنمای سایت

نحوه ارسال آگهی و ثبت نام:

شما کاربران گرامی میتوانید در صفحه اصلی سایت گوگل فارسی با کلیک بر روی ارسال آگهی یا حساب کاربری و داشتن یک ایمیل صحیح وارد اولین مرحله ثبت نام شده و با ایجاد یک حساب کاربری آگهی مورد نظر خود را ثبت نموده تا پس از تائید مدیریت آگهی شما در سایت به نماش در آید و با ارسال ایمیل تائید از طرف سایت گوگل فارسی وارد ناحیه کاربری خود شده و به تعداد دلخواه آگهی ثبت نمائید.

البته جهت ثبت آگهی رایگان بعنوان میهمان میتوانید ایمیل غیر واقعی ثبت نمائید و در صورت تائید، آگهی شما در سایت نشان داده خواهد شد ولی جهت ویرایش دسترسی به ناحیه کاربری نخواهید داشت.

*** رمز ورود موجود در هنگام ثبت نام پیشنهادی بوده و میتوانید آن را حذف و رمز جدیدی وارد نمائید.

قیمتها به تومان بوده و نیازی نیست آگهی دهنده تومان یا ریال بهمراه اعشار اضافه نماید، بطور مثال برای رقم 300/000 تومان کافیست داخل کادر قیمت بنویسیم: 300000

توجه داشته باشید با گذاشتن برچسب داخل آگهی در جستجوگر گوگل بهتر دیده میشوید و برچسبها را با گاما (ویرگول خارجی) و بدون فاصله جدا نمایید. مانند: زمین,فروش زمین,زمین تجاری

*** خواهشمند است جهت کیفیت برجسبها بیش از 5 برچسب معرفی نشود. برچسبهای بیش اش از 5 کلمه توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد.

آگهی های ویژه در قسمت آگهی فوری بصورت ستاره دار و با برچسب آگهی ویژه  بمدت یکماه نمایش داده میشود.

جهت بازدید بهتر از آگهی شما و کلیک بازدید کننده برروی آگهی تان لطفا در عنوان از نوشتن شماره تماس خودداری نمائید.

در ضمن جهت اطلاع از تعرفه آگهی ویژه به صفحه تعرفه مراجعه نمایید.

ید

*** بروز رسانی آگهی با نردبان ***

طبیعتا با ارسال آگهی های دیگر بعد از آگهی شما، آگهی های ارسالی شما در رتبه پایین تر قرار خواهد گرفت، با کلیک بر روی افزونه نردبان در صفحه من میتوانید آگهی خود را مجددا به ابتدای صفحه آگهی ها و یا قسمت آگهی های مربوطه ارسال نمایید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر