قوانین و شرایط ثبت آگهی

قوانین پذیرش آگهی در سایت گوگل فارسی:

1 – آگهی ها نباید مغایر با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه باشد.

2 – در نگارش آگهی ها نباید هیچ گونه مطلب توهین آمیزی به مذهب، ملیت، قوم، گویش یا نژادی باشد.

3 – شبکه های هرمی و فعالیتهای غیر قانونی پذیرفته نخواهند شد.

4 – وارد کردن هر گونه شماره حساب در آگهی موچب حذف آن آگهی خواهد شد.

5 – آگهی های مربوط به فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام و موارد مشابه، انجام پروژه های دانش آموزی و دانشجویی، خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع، خدمات و سایتهای دوستیابی، صیغه و همسر یابی، مسابقه ،قرعه کشی و بخت آزمایی آگهی حذف میگردد.

6 – هر نوع آگهی خبر پراکنی، مذهبی و سیاسی که جنبه تجاری ندارند و همچنین استفاده از عکسهای غیر موجه عکس اشخاص بدون رضایتشان و استفاده از کلمات و الفاظ نامناسب و ناشایست و مغایر با عفت عمومی رد و آگهی حذف خواهد شد.

7 – هر آگهی و مطلبی که ناقض قانون حمایت از هنرمندان , مولفان و مصنفان باشد رد و آگهی حذف میگردد .

8 – فروش برنامه ها و روشهای عبور از فیلترینگ، وی پی ان، خدمات و کالاهای مربوط به نصب و راه اندازی و فروش آنتن ماهواره، اینترنت ماهواره ای و هک و کرک و شبکه های هرمی و فعالیتهایی از این قبیل باعث رد و حذف فوری آگهی شما میشود.

9 – شما با ارسال آگهی تایید می کنید که تمامی قوانین و شرایط ما که در زیر آمده است را خوانده و پذیرفته اید و سن شما بالای هجده سال شمسی تمام است و مسئولیت و عواقب استفاده از هرگونه خدمات و معامله ای با آگهی دهنده دیگر و یا کاربران با خود شماست و مدیر و عوامل سایت گوگل فارسی ، هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این قبال ندارند.

10 – در هرگونه معامله (آنلاین و یا حضوری و غیر حضوری ) قبل از پرداخت وجه کالا یا خدمات، کالا را بصورت حضوری و فیزیکی مشاهده و از صحت و سلامت و شرایط کالا مطابق با آنچه به شما اعلام گردیده و تبلیغ شده اطمینان حاصل فرمایید. پرداخت وجه قبل از دریافت کالا و اطمینان از صحت معامله به هیچ عنوان مجاز نبوده و در صورت عدم رعایت تذکرات، عواقب آن به عهده خود شما بوده و سایت هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

سایت گوگل فارسی در رد یا تائید هرگونه آگهی مختار میباشد.

 

با سپاس و درود از شما کاربران گرامی بابت مطالعه قوانین سایت گوگل فارسی

سایت گوگل فارسی روزهای خوش و کسب و کاری پر از خیر و برکت را برای شما آرزومند است

 

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر